Grafické práce

DIGITÁLNÍ
TISK


Digitální tisk - grafička

Zákazníkům, kteří nepotřebují stovky a tisíce materiálů, nabízíme služby našeho digitálního centra. Tiskneme v malých nákladech (již od jednotlivých kusů), a to plnobarevně i jednobarevně, ve formátech SRA3 (320 x 450mm), A3 (297 x 420mm) a A4 (210 x 297mm). Gramáže papíru od 80 g/m2 až 350 g/m2

Vyrobíme pro Vás letáky, plakáty, kalendáře, brožury, etikety, svatební oznámení, vizitky, pozvánky a mnoho dalších materiálů podle Vašeho výběru.

Nově od listopadu 2016 tiskneme na zařízení bizhub PRO C1050L. Zařízení tohoto typu jsou navrženy podle specifických potřeb reprografických oddělení i kanceláří, tudíž lze dosáhnout velice kvalitního tisku na různé druhy papírů od ofsetových až po grafické, včetně samolepek.

Velkoplošná barevná tiskárna
Tisk z velkoplošné barevné tiskárny EPSON Stylus Pro 7880 se vyznačuje vynikající stálostí, přesnou reprodukcí barev a vyjimečnou trvanlivostí. To vše činí z tohoto zařízení ideální řešení, splňující náročné požadavky na tisk grafiky, reprodukci uměleckých děl fotografií i zkušebních nátisků. Nejběžnější materiály, na které tiskneme: fotopapír 250g/m2 a ofsetový papír 100g/m2. Šíře tisku je 60 cm, délka prakticky neomezená (tiskneme z role).

KONTAKTUJTE NÁS